Kawałek nas ;)

20150718_152911

Zachłannie czerpiemy pozytywną energie tam gdzie tylko można ją odnaleźć i staramy się “żyć bez ciśnienia” – w końcu dysponujemy ograniczoną ilością czasu więc szkoda go tracić wyłącznie na bycie niezadowolonym. Chcielibyśmy inspirować Ciebie do zwolnienia w świecie pełnym stresu i obowiązków, tak jak sami inspirowaliśmy się innymi ludźmi na początku naszej podróży po dorosłym życiu gdzie nawet jak słońce świeci to czasem dostrzega się jedynie burzowe chmury.

Nie jesteśmy prekursorami niczego co zamierzamy opisywać, bo praktycznie każdy i jego kot prowadzi teraz bloga, jednakże liczymy, że nasza zdolność do ciągłego cieszenia się światem na nowo przyciągnie Cię i zostaniesz z nami dłużej.

Drugą, ważną sprawą w naszym życiu stał się weganizm. Nieustannie pogłębiamy naszą świadomość tego co ląduje na naszych talerzach a co wpływa na nasz umysł, ciało i wszystko co nas otacza. Jeśli mamy wybór- wybieram właśnie tę drogę.

Ponad to jesteśmy zakochani w góach. Akualnie mieszkamy w Karkonoszach, gdzie prawie każdy wolny dzień spędzamy na szlaku 😉

 Pozdrawiamy! 

Agata i Paweł

Reklamy